Zapraszamy!!

Nazywam się Agnieszka (Inés) Juniewicz i jestem Polką mieszkającą w Hiszpanii od 2015 roku. Muszę otwarcie przyznać, że nauczanie angielskiego to moja pasja i należę do tej grupy szczęśliwców, którzy robią na co dzień to, co kochają. Jeśli zliczyć wszystkie te lata, podczas których uczyłam angielskiego w różnych miejscach, to będzie już ponad 20 lat.

Początki były trudne, pełne frustracji i ciągłego „odnajdywania się" w tym zawodzie. Los sprawił, że zamieszkałam w Hiszpanii, i postawił mi kolejną poprzeczkę. Efektem tego profesjonalnego wyzwania było otwarcie mojej już drugiej szkoły językowej. Początek był trochę jak „jazda bez trzymanki” , ponieważ nie znając jeszcze hiszpańskiego, trzeba było wyjaśniać pewne zagadnienia tylko po angielsku. Ktoś może powiedzieć, że przecież o to chodzi, ale, jak życie pokazało, znajomość hiszpańskiego ułatwia zrozumienie pewnych niuansów językowych i przede wszystkim zrozumienie typowych błędów popełnianych przez Hiszpanów. Moja filozofią jest prowadzenie zajęć w taki sposób, żeby osoba po drugiej stronie poczuła się pewna siebie, wyzbyła się wstydu mówienia i uwierzyła w swoje możliwości lingwistyczne. Taka atmosfera wraz z ciekawymi inspirującymi materiałami to,             śmiem powiedzieć, sukces gwarantowany.

Uwielbiam odkrywać nowe źródła i wykorzystywać ja na moich lekcjach. Od jakiegoś czasu zaczęłam sama coś tworzyć, dostosowując się do potrzeb moich hiszpańskich uczniów. Stawiam na szeroko rozumianą komunikację i praktyczne zastosowanie języka.

Założeniem tego bloga jest chęć dzielenia się z Wami materiałami znalezionymi w sieci bądź stworzonymi przeze mnie. Jeśli komuś spodoba się to, co robię, będzie to dla mnie kolejna motywacja do rozwijania się.

Jeśli pracujesz z pasją, jesteś  szczęściarzem.Tak jak ja.

 Inés

Comments powered by CComment